Tel: (0342) 336 9424

Adres: 23 Nisan Mah. Üniversite Blv. , 27070 konak, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Kolejtepe Mah. mahallesinde (Yeşil Cami Caddesi) yer alıyor. Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.53 puan aldı.
  • Bu yazı ;Bugünkü Ş.bey ilçe em.müd 10 numaralı odadaki isminin Hasan olduğunu öğrendiğim polis memuruna teşekkür maiyetindedir.Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memur arkadaş ve tüm karakol görevlilerine tüm içtenliğimle teşekkür ederim.Kendimi çok huzurlu hissediyorum.ben elektrik teknisyeni olarak sizlere yapabileğim yardımada hazırım.çok sağol Hasan bey.

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...