Tel: (0342) 232 1111

Adres: Belediye Hizmet Alanı, Şahinbey, 27560 Kolejtepe, , Gaziantep, Türkiye


Şahinbey Belediyesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Kolejtepe Mah. mahallesinde (Yeşil Cami Caddesi) yer alıyor. Şahinbey Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şahinbey Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şahinbey Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şahinbey Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şahinbey Belediyesi

0 görüş var

Şahinbey Belediyesi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Şahinbey Belediyesi
Kolejtepe Mah.Yeşil Cami Caddesi, Şahinbey, Gaziantep.
+90(0342) 232 1111 Şahinbey Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şahinbey Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...