Şahinbey Belediyesi logo

Tel: (0342) 232 1111

Adres: Kolejtepe Mh. Yeşilcami Caddesi, No: 8, Belediye Başkanlığı Binası, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Şahinbey Belediyesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Kolejtepe Mah. mahallesinde (Yeşil Cami Caddesi) yer alıyor. Şahinbey Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şahinbey Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Şahinbey Belediyesi
    Toplam 45 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.58 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şahinbey Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şahinbey Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şahinbey Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şahinbey Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...