Tel: (0212) 242 9710 veya (0212) 242 9712

Adres: Ptt Evler Mh. Bahçeköy Caddesi, Sahil Güvenlik Marmara Ve Boğazlar Komutanlığı, Büyükdere, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin PTT Evleri Mah. mahallesinde (Bahçeköy Caddesi) yer alıyor. Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.14 puan aldı.
  • 30/08/2014 tarihinde dragostan büyükada istikametine 6 arkadaş yüzerken büyükada açıklarında bir arkadaşımızın ayağına kramp girmesi sonucu mağduriyet yaşadık o sırada ordan geçen sahil güvenlik teknesi mağduriyetimizi gidererek bizi kıyıya bıraktı. Bu sebepten dolayı teknede bulunan tüm komutanlara ve er erbaşlara sıcakkanlı ve canayakın davranışlarından dolayı ben ve arkadaşlarım adına teşekkür eder görevlerinde başarılar dilerim.Türk askerine ve TSK duyduğumuz sevgi ve hayranlık bir kat daha artmıştır.Teşekkürler.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...