Tel: (0232) 366 6666 veya (0232) 366 6667

Adres: Turan Mh. Anadolu Caddesi, Sahil Güvenlik Ege Bölge Komutanlığı, Pk: 35590, Bayraklı, İzmir, Türkiye


Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Turan Mah. mahallesinde (Anadolu Caddesi) yer alıyor. Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • sayın sahil güvenlik komutanlıgına öncelikle iyi çalışmalar dilerim benim sorunum malesef mordogan sahil güvenlikle ilgili yeni limanın girişine ag dökülmesine ve yine yeni limanın yan tarafında yüzen bir sürü inasnı rahatsız edici teknelerin demirlenmesine buradaki görevlilerin göz yummalarıdır defalarca şifai şikayetlerimiz olmasına ragmen gerekli özenin gösterilmemesi beni fazlasıyla üzmektedir oysa bizler hep asker sevgisiyle büyütüldük ama bu vurdum duymazlık bizleri üzüyor illa orada birilerinin tekne çarpması sonucu ölmesi yada yaralanmasımı lazım ayrıca botlarla liman girişine çok hızlı girmektedirler sanki devlet görevlisi degilde hız meraklısı bot sahibi gibi davranmaktadır Saygılarımla

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...