Adres: Eminönü, Çadırcılar Cd, 103-203, 34126 Beyazıt, , İstanbul, Türkiye


Sahaflar Çarşısı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Beyazıt Mah. mahallesinde (Çadırcılar Caddesi) yer alıyor. Sahaflar Çarşısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sahaflar Çarşısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sahaflar Çarşısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sahaflar Çarşısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sahaflar Çarşısı

0 görüş var

Sahaflar Çarşısı adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Sahaflar Çarşısı
Beyazıt Mah.Çadırcılar Caddesi, Fatih, İstanbul.
Sahaflar Çarşısı

Aşağıdaki formu kullanarak Sahaflar Çarşısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...