Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 585 2580

Adres: Mithatpaşa Cad. No: 3 B Blok Kat: 2 06434 Sıhhıye, Çankaya, Ankara, Türkiye


Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Sağlık Mah. mahallesinde yer alıyor. Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...