Tel: (0216) 343 6066

Adres: Selami Ali Efendi Cad. No: 64 Tembel Hacı Mehmet Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Safranbolu Simit Fırını, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Murat Reis Mah. mahallesinde (Gazi Caddesi) yer alıyor. Safranbolu Simit Fırını yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Safranbolu Simit Fırını nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Safranbolu Simit Fırını nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Safranbolu Simit Fırını konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Safranbolu Simit Fırını

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Safranbolu Simit Fırını ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...