Tel: (0212) 612 4281

Adres: Demirkapı Cad. No: 52-54 Günaydın Tuhafiye Karşısı Yenidoğan Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Safir Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Demirkapı Caddesi) yer alıyor. Safir Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Safir Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Safir Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Safir Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Safir Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Safir Alışveriş Merkezi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Safir Alışveriş Merkezi
Orta Mah.Demirkapı Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 612 4281 Safir Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Safir Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...