Tel: (0216) 428 5151

Adres: K. Çamlıca Mah. Bodrumicami Sok. Küçük Çamlıca, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Saffet Çebi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Saffet Çebi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Saffet Çebi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Saffet Çebi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Saffet Çebi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Saffet Çebi İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • saffet çebi bizim canımız kanımız o mükemmel bir okul ögretmenleri de hiç kızmıyo ama ben sadece birkez saffet çebiye kuzenimle gittim bi ülfer hoca var onu çok seviyorum benim yorumum bu

    Misafir, 05.11.2010 17:38:00

Saffet Çebi İlköğretim Okulu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.17 puan almıştır.
Saffet Çebi İlköğretim Okulu
Bulgurlu Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 428 5151 Saffet Çebi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Saffet Çebi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...