Tel: (0212) 543 5180

Adres: Kartaltepe Mh Karacaoğlan Sk No 23, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 543 5180 Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sabri Çalışkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...