Tel: (0252) 412 1009

Adres: Atatürk C. No: 2 Marmaris, Muğla, Türkiye


Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi, Muğla ili Marmaris ilçesinin Kemeraltı Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • Merhaba kızım bu yıl Sabancı Anadolu Lisesi ni kazandı ama biz Tarsus luyuz.okula kayıt yapıldıktan sonra şehre başka yerlerden gelen lise çağındaki bu öğrencilerin güvenle kalabilecekleri resmi ya da özel ekonomik öğrenci yurtları var mı?tlf 053041042 4 3 Değerli ilgililerden bu konuyla ilgilenmeleri için gereğinin yapılmasını arz ediyorum.Şimdiden teşekkürler ederim..26/07/2011

    Misafir, 26.07.2011 10:58:00

Aşağıdaki formu kullanarak Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...