Tel: (0322) 453 9438

Adres: Atatürk Cad. No: 30 01120 Seyhan, Adana, Türkiye


Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Reşatbey Mah. mahallesinde (Prof. Dr. Nusret Fişek Cadde) yer alıyor. Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • güzel bir okula benziyor .belki bende sabancıya gelebilirim.görünüşü çok güzel .umarım içide öğretmenleride iyidir.

    Misafir, 11.08.2011 13:00:00

Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Reşatbey Mah.Prof. Dr. Nusret Fişek Cadde, Seyhan, Adana.
+90(0322) 453 9438 Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...