Tel: (0442) 236 0010

Adres: Sabancı İlköğretim Okulu Atatürk Ün. Kampüsü Yakutiye, Erzurum, Türkiye


Sabancı İlköğretim Okulu, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Atatürk Ünv.) yer alıyor. Sabancı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sabancı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sabancı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sabancı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sabancı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumu çok seviyorum iyiki o okula yazılmışım

    Misafir, 10.08.2011 21:18:00

Sabancı İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Sabancı İlköğretim Okulu
Atatürk Mah.Atatürk Ünv., Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 236 0010 Sabancı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sabancı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...