Tel: (0352) 355 3397

Adres: Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Hürriyet Yenikköy Mahallesi, Fener Sokak, No: 1, Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Melikgazi, Kayseri.
+90(0352) 355 3397 Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...