Saadet Gıda hakkında

Saadet Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Temel gıda maddeleri, gıda ihtiva eden tüm diğer maddeler, yiyecek ve içecek maddeleri, her türlü şekerli veya şekersiz sakız ile yumuşak şeker, çikolata, sürpriz yumurta ile her türlü şekerleme, bisküvi, gofret imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı yapmak. Şirket amaç ve konusuna uygun olarak menkul ve gayrimenkul almak satmak kiralamak veya kiraya vermek bu gayrimenkul ve menkul üzerinde her türlü tasarrufta bulunmak rehin ve ipotek vermek rehin ve ipotek almak ipotekleri fek edebilmek. Şirket konusuyla ilgili her türlü nakil vasıtaları hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin makinelerin komple tesisi ve kalıpların yedek parçaların menkul ve gayrimenkul malların ve bunlara ait yedek parçaların alım satım ithalat ihracat imalat ve pazarlamasını yapmak. Şirket amacına gerçekeleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek everbilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat iftifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasaruffları gerçekleştirebilir ve 12. 7. 2006 tarihinde tescil edilen anonim şirket anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Saadet Gıda için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  saadet gıdaİstanbulfirmagıdaesenyurt

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar