Tel: (0212) 450 1111

Adres: Merkez Mah. Birlik Cad. No: 20, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • gıda
  • Bu firma 19 senedir faal

Saadet Gıda, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor.

Temel gıda maddeleri, gıda ihtiva eden tüm diğer maddeler, yiyecek ve içecek maddeleri, her türlü şekerli veya şekersiz sakız ile yumuşak şeker, çikolata, sürpriz yumurta ile her türlü şekerleme, bisküvi, gofret imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı yapmak. Şirket amaç ve konusuna uygun olarak menkul ve gayrimenkul almak satmak kiralamak veya kiraya vermek bu gayrimenkul ve menkul üzerinde her türlü tasarrufta bulunmak rehin ve ipotek vermek rehin ve ipotek almak ipotekleri fek edebilmek. Şirket konusuyla ilgili her türlü nakil vasıtaları hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin makinelerin komple tesisi ve kalıpların yedek parçaların menkul ve gayrimenkul malların ve bunlara ait yedek parçaların alım satım ithalat ihracat imalat ve pazarlamasını yapmak. Şirket amacına gerçekeleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek everbilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat iftifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasaruffları gerçekleştirebilir ve 12. 7. 2006 tarihinde tescil edilen anonim şirket anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Aşağıdaki formu kullanarak Saadet Gıda ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...