Tel: (0216) 425 2703 veya (0216) 331 0629

Adres: Akbaba Köyü Şehit İrfan Sok. No: 8, 34829, Beykoz – İstanbul İstanbul, Türkiye


Ş. Gümüş İç Giyim, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Akbaba Mah. mahallesinde (Akbaba Caddesi) yer alıyor. Ş. Gümüş İç Giyim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ş. Gümüş İç Giyim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

k kurulduğu günde kalite, titizlik ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Gümüş Tekstil, geçen süre içerisinde bu misyon için gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çaba göstermiştir.

Gelirinin büyük kısmını, makina parkına ve kalifiye işgücünün yetişmesi için harcayan Gümüş Tekstil ürünleri, bu sayede binlerce satış noktasında satılmaya başlanmıştır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ş. Gümüş İç Giyim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ş. Gümüş İç Giyim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ş. Gümüş İç Giyim

Aşağıdaki formu kullanarak Ş. Gümüş İç Giyim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...