Tel: (0212) 233 2211 veya (0212) 233 3605

Adres: Çağlayan Mh. Yavuz Sk. No: 1 Kat: 6, Çağlayan, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Rumeli Tv, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde (Yavuz Sokak) yer alıyor. Rumeli Tv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rumeli Tv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Televizyon ve müzik programları üretmek veya ürettirmek uluslararası alanda yayıncılara prodüktörlere ve komünikasyon organizatörleri ile reklamcılara hizmet vermek ve ana sözleşmesinde yaızlı olan diğer işler,


3 görüş var

  Rumeli Tv
  Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.5 puan aldı.
 • bir arnavut olarak özenle izliyoruz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ramazan'ın 17. gününde 18. cüz okundu. Bu hatanın düzeltilmesini rica ediyorum.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Yayınlamakta olduğunuz hoş sohbetler proğramı kanalınızın ismi olan Rumeli ye yakışıyormu.Rumeli mübadilleri olarak kanalınız yayına başladığında çok sevinmiş ve gururlanmıştık fakat ters yollara girdiniz,Atanın kemiklerini sızlatır oldunuz.

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rumeli Tv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rumeli Tv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rumeli Tv

Aşağıdaki formu kullanarak Rumeli Tv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...