Tel: (0212) 567 1501

Adres: Yeni Doğan Mah. Ferhat Paşa Cd. Asil Sanayi Sit: 4. Blk K 1 Bayrampaşa , İstanbul, Türkiye


Rumeli Otomotiv, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Site Sokak) yer alıyor. Rumeli Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rumeli Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ROCT auto Japon & Korea yedek parça ithalatı,imalatı &toptan satışı mıtsubıshi,hyundai,toyata,honda,mazda,suziki,proton...Ticari hafif ticari binek Tel: 0212 567 15 00


0 görüş var

    Rumeli Otomotiv
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rumeli Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rumeli Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rumeli Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Rumeli Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...