Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy logo

Tel: (0212) 580 8686

Adres: Tevfik Bey Mh. Mektep Sokak, No: 11, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Tevfik Bey Mah. mahallesinde (Mektep Sokak) yer alıyor. Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İstanbul da ve yurdun görülecek bölgelerinde sağlık hizmeti veren teşhis ve tedavi ünüteleri ile ile özel hastahane labaratuvar ve eğitim birimleri kurmak ve işletmektir, Şirket amacının gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duyulan her türlü taşınar ve taşınmaz mal iktisap etmek, bunların ticaretini yapmak. Mülkiyeti kamu kurum ve kuruluşlarına her türlü vakıf ve dernekler ile özel şahıslara ait taşınır ve taşınmaz malları kiralamak. Maliki bulunduğu taşınır ve taşınmaz malları kiraya vermek. Gerekli gördüğü takdirde sahibi bulunduğu taşınmaz mallar üzerinde ipotek işlemlerinde bulunmak, taşınmaz malları üzerinde irtifak ve intifa hakkı gibi ayni hakları tesis etmek ve her kademe inşaat işlerini gerçekleştirmek. Gerektiğinde diğer gerçek ve tüzel kişilere ait menkul ve gayrimenkuller üzerinde şirket lehine ipotek ve ayni haklar tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Rumeli Hastanesi, Sefaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...