Tel: (0312) 354 8712

Adres: Ostim, 1181. Sokak (eski 11. Sokak), No: 25, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Rulosan Alkan Kalıp Pres, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde (1183. Sokak (13. Sk.)) yer alıyor. Rulosan Alkan Kalıp Pres yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rulosan Alkan Kalıp Pres nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Firmamız, 2006 yılında kendini yenileyerek RULOSAN - ALKAN KALIP PRES MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ünvanı ile hizmet etmeye başlamıştır.


0 görüş var

    Rulosan Alkan Kalıp Pres
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rulosan Alkan Kalıp Pres nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rulosan Alkan Kalıp Pres konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rulosan Alkan Kalıp Pres

Aşağıdaki formu kullanarak Rulosan Alkan Kalıp Pres ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...