Tel: (0212) 571 5797

Adres: İncirli Cad. No: 92/3 Çağtay Eczanesi Üstü Birlik Apt. Daire: 4 Zuhuratbaba Mh. İncirli Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Gök ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...