Tel: (0462) 626 5042

Adres: Merkez Ataköy, Çaykara, Trabzon, Türkiye


Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Trabzon ili Çaykara ilçesinin Ataköy Bld. mahallesinde yer alıyor. Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.
  • merhaba hastanenizde uyuşturucu alkol bagımlılığıyla ilgili bir bölüm bulunmaktamıdır? trabzon bölgesinde bizi yönlendiremileceğiniz klinik veya hekim bulunuyor mu? iyi çalışmalar

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...