Tel: (0312) 297 5000

Adres: Üniversiteler Mh. 1597. Caddesi, No: 13, Pk: 06800, Bilkent, Çankaya, Ankara, Türkiye


RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (1597. Cadde) yer alıyor. RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.
  • Fox kanalda oynatılan not defteri adlı dizinin kaldırılmasını rica ediyorum.Gençlere kötü örnek teşkil ediyorlar....Lütfen dikkate alın.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu

Aşağıdaki formu kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...