Tel: (0312) 297 5000

Adres: Üniversiteler Mh. 1597. Caddesi, No: 13, Pk: 06800, Bilkent, Çankaya, Ankara, Türkiye


RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (1597. Cadde) yer alıyor. RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu
  Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 8.6 puan aldı.
 • Merhaba ben Almanya / Dortmund dan yazıyorum. Planet çocuk kanalında yayınlanan sukubidu çizgi filminde öpüşme sahneleri var kesmeden öylece yayınlaniyor .Aynı şekilde Sihirli puding çizgi filmi diye bir başka program var . Bu program da Hz Adem ve Havva, Hz isa, Hz Musa hakkında abuk sabuk cümleler geçiyor isimleri kullanılıyor lütfen bu kanalla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum biz burda sırf çocuklarımız ana dilini geliştirsin diye Türk kanalı izletiyoruz ama bu planet çocuk kanalı çocuklarımızın beynini yıkıyor ve psikolojisini bozuyor gereğinin yapılması dileğiyle .Saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Başta ATV, olmak üzere bir çok TV kanallarında Duygu Meltem YALÇINKAYA ve Vatan ŞAŞMAZ'ın yapmış olduğu devre mülk satışı programlarının kaldırılmasını istiyorum. Başka insanların da benim gibi mağdur olmasının engellenmesini, gerçek dışı vaatlerle yapılan devre mülk satışlarının bir an önce durdurularak, yapılan dolandırıcılığın ispatı halinde de yayınlanan TV kanalının cezalandırılmasını istiyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Fox kanalda oynatılan not defteri adlı dizinin kaldırılmasını rica ediyorum.Gençlere kötü örnek teşkil ediyorlar....Lütfen dikkate alın.

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu

Aşağıdaki formu kullanarak RTÜK - Radyo Televizyon Üst Kurulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...