Tel: (0212) 241 0603

Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Cemal Şair Sokak, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Cemal Şair Sokak) yer alıyor. Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Rönesans Gayrimenkul'ün Mecidiyeköy'de toplam 3. 917 m2 arsa üzerinde geliştirilmekte olan bir A sınıfı ofis projesidir. Projenin 2013'ün 1. çeyreğinde tamamlanması ve yaklaşık 11. 800 m2 brüt kiralanabilir alana sahip olması planlanmaktadır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis

Aşağıdaki formu kullanarak Rönesans Biz Mecidiyeköy Plaza Ofis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...