Tel: (0362) 238 8001

Adres: Yeni Mh. 7. Sokak, No: 35, Canik, Samsun, Türkiye


Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinin Yenimahalle Mah. mahallesinde (7. Sokak) yer alıyor. Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...