Tel: (0212) 358 0515 veya (0212) 243 4286

Adres: Etiler Mh. Yanarsu Sokak, No: 42, Etiler, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Romanya Başkonsolosluğu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Etiler Mah. mahallesinde (Yanarsu Sokak) yer alıyor. Romanya Başkonsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Romanya Başkonsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Romanya Başkonsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Romanya Başkonsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Romanya Başkonsolosluğu

0 görüş var

Romanya Başkonsolosluğu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Romanya Başkonsolosluğu
Etiler Mah.Yanarsu Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 358 0515 Romanya Başkonsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Romanya Başkonsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...