Tel: (0312) 466 3706 veya (0312) 427 1243

Adres: Çankaya Mh. Bükreş Sokak, No: 4, Pk: 06680, Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye


Romanya Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Çankaya Mah. mahallesinde yer alıyor. Romanya Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Romanya Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Romanya Büyükelçiliği
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 24.67 puan aldı.
  • Romanya büyük elçiliğine benım soyle bır sorum olacak bnm arkadasım roman doğumlu ama kımlıgı ananesinin pasaport üstünden arkadasım tr de maddı ımkanlardan dolayı bu kımlık işlemlerı olamadım çıkarmaya caliştigimiz taktırde parasal olarak sıkıntı yasıyoruZ biZ bu konuyu en kısa surede çözmek istiyoruz sızlerınde duyarlılığı sayasınde bunu başaracagımiza inanıyorum cvplarınızı meail adresıme Yada 0541 477 11 45 arayak bılgı verırsınız cok mutlu olurum geregını yapılması dılegı ıle

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Romanya Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Romanya Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Romanya Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Romanya Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...