Tel: (0464) 213 0581

Adres: Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü, Eminettin Mah. Hükümet Konağı Kat: 2 Rize Rize, Türkiye


Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü, Rize ili Rize Merkez ilçesinin Eminettin Mah. mahallesinde (Rize Valiliği) yer alıyor. Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü

0 görüş var

Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü
Eminettin Mah.Rize Valiliği, Rize Merkez, Rize.
+90(0464) 213 0581 Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Rize Tapu Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...