Tel: (0464) 213 0491

Adres: İslam Paşa Mh. Rize Merkez, Merkez, , Rize, Türkiye


Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Rize ili Rize Merkez ilçesinin Tophane Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 görüş var

  • çok güzel sayfa

    Misafir, 14.12.2010 20:52:00

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Tophane Mah.Atatürk Caddesi, Rize Merkez, Rize.
+90(0464) 213 0491 Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...