Tel: (0216) 577 3143

Adres: Değirmenyolu Cad. No: 18 Maliye Kompleksi Bostancı San. Sit. Osmanağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Sanayi Orkide Sokak) yer alıyor. Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü

0 görüş var

Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü
İçerenköy Mah.Sanayi Orkide Sokak, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 577 3143 Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Rıhtım Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...