Tel: (0212) 572 2715

Adres: Taşhan Cad. Havlucular Sok. No: 5-7 Çamlıköşk Apt. Sakızağacı Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Rıfat Usta Restaurant, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Sakızağacı Mah. mahallesinde (Havlucular Sokak) yer alıyor. Rıfat Usta Restaurant yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rıfat Usta Restaurant nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü restaurant cafe lokanta gibi gıda alkollü ve alkolsüz içli satışının yapılabileceği tesisler kurar işletir kiralar kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rıfat Usta Restaurant nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rıfat Usta Restaurant konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rıfat Usta Restaurant

0 görüş var

Rıfat Usta Restaurant adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Rıfat Usta Restaurant
Sakızağacı Mah.Havlucular Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 572 2715 Rıfat Usta Restaurant

Aşağıdaki formu kullanarak Rıfat Usta Restaurant ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...