Tel: (0312) 417 0143

Adres: Diyanet İşleri Başkanlığı Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi, Yenişehir Kültür Mah. Olgunlar Sok. No: 29/a, Pk: 06640, Çankaya, Ankara, Türkiye


Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...