Tel: (0212) 568 8438

Adres: Nene Hatun Mah. 158. Sok. No: 13 Esenler, İstanbul, Türkiye


Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu, İstanbul ili Esenler ilçesinin Nine Hatun Mah. mahallesinde yer alıyor. Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu
Nine Hatun Mah., Esenler, İstanbul.
+90(0212) 568 8438 Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...