Tel: (0212) 216 9672

Adres: 19 Mayıs Mah. Fulyabayırı Sok. No: 6 Şişli, İstanbul, Türkiye


Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde yer alıyor. Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Şahane bir okul EKİP çalışması var çok beğeniyorum

    Misafir, 14.12.2010 17:01:00

Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu
19 Mayıs Mah., Şişli, İstanbul.
+90(0212) 216 9672 Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Resneli Niyazibey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...