Tel: (0212) 582 4990

Adres: Beştelsiz Mah. 114, 1 Sk. No: 18 Zeytinburnu, İst., İstanbul, Türkiye


Resat Tardu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde yer alıyor. Resat Tardu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Resat Tardu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Resat Tardu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Resat Tardu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Resat Tardu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • slm ya ben 1996 -1997 mezunuyum maleseff arkadaslarımın hıc bırını bulamıyorum okul yıllarımı ve ögretmenlerimi cok özlüyorum ihsan kaya ,kurtuluş? cavdar bırbırınden degerlı ogretmenlerım turkce ögretmenımıde unutmadım nizamettin koca :-(

    Misafir, 01.05.2010 15:41:00

Resat Tardu İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Resat Tardu İlköğretim Okulu
, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 4990 Resat Tardu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Resat Tardu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...