Tel: (0212) 601 0045

Adres: Cennet Mah. İmaret Cad. No: 4 Küçükçekmece Tren İstasyonu Karşısı, İstanbul, Türkiye


Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cennet Mah. mahallesinde yer alıyor. Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Ben 4 sene bu okulda okudum çok güzel bir okul şimdi ise başka bir okulda okuyorum Hadımköy Örfi Çetinkaya İ.Ö.O ama şimdiki okulumuda çok seviyorum

    Misafir, 31.08.2011 14:32:00

Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu
Cennet Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 601 0045 Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Remzi Yurtsever İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...