Tel: (0212) 671 9700

Adres: Reis Gıda: organize Sanayi Bölgesi, Aykosan Sanayi Sitesi 2. Kısım 2. Ada C Blok İkitelli , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Reis Gıda Bakliyat A. Ş., İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (AYKOSAN Sanayi Sitesi) yer alıyor. Reis Gıda Bakliyat A. Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Reis Gıda Bakliyat A. Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2007 Yılından itibaren 40.000 ton kapasiteli üretimini İkitelli, Aykosan San. Sitesi’nde 5.500 m2 kapalı alanda sürdürmektedir. Üretilen ürünler tüm aşamalarda gıda mühendislerinin kesintisiz denetimindedir.
Avrupa Birliği’nin tüketici haklarını benimseyen ve bunların uygulanması gerektiğine inanan Reis, sürekli TSE kontrolünde olmasının yanında 17.05.2000’de Bureau Veritas gözetiminde HACCP gıda güvenliği ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini halen yürütmektedir.
Ulusal ve Uluslararası kalite normlarına uygunluğu belgelenmiş Reis ürünleri; başta ABD olmak üzere KKTC, Kanada, Fransa, Avusturya ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç edilmektedir.

Kendi sektöründe bu belgelere sahip ilk firma olma özelliği ile Reis dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Reis A.Ş. ürünün üretiminden tüketimine kadar tüm aşamalarında fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri belirleyerek kontrolünü sağlayan; ürünün son kontrolünden çok, üretim evresinin hijyenik şartlara uygunluk garantisini veren önleyici bir gıda güvenliği yönetimini benimsemiştir.

G-34-İ.O.S.B - 12 No’lu Gıda Sicil Sertifikalı Reis ürünleri, Türk Gıda Kodeksine, TSE standartlarına ve Reis Gıda Güvenliği Politikasına uygun olarak otomatik makinelerde 900 gr, 1 kg, 2 kg, 2.5 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg, 50 kg’ lık ambalajlarda Reis Kalite Garantisi ile paketlenmektedir.

Türkiye’nin çeşitli yörelerinde yetiştirilen ve ithal edilen ürünlerde pişme ve lezzet farklılığı olduğu gibi, aynı fark eski ve yeni ürünler arasında da gözlenmiştir. Reis tüm bu faktörleri gözeterek paketlemeye kadar tüm aşamaları kontrol eder. Özenle toplatmış olduğu yeni mahsul ürünlerin nem oranı ölçümlerini, pişirme sürelerini ve lezzet testlerini yapar.

Reis, her zaman gıda güvenliği ile damak tadına uygun, çabuk pişen, kabuk atmayan daha fazla artımlı, besleyici ve daima en kaliteli ürünleri bilinçli ve çağdaş tüketicisine sunma çabası içinde olmuştur. AC NIELSEN ZET araştırmasında pirinç ve bakliyat kategorisinde marka bilinirliği ve en fazla kullanılan pirinç ve bakliyat markaları arasında Reis en yüksek skoru alan markadır.

Reis ürünlerini tercih etmede öne çıkan faktörler “güven”, “lezzet”, “kalite” ve “temizlik” tir.

Yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka imajı istikrarını koruyan Reis; sağlıklı lezzet tanelerini Reis ve Verim markalarıyla tüketicisine sunmuştur. Kalite anlayışından ve tüketicinin korunması düşüncesinden ödün vermeyen Reis, tüketici memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

Reis, pirinç ve bakliyat ürünlerinin gıda sektöründeki farklılığı, çeyrek asırlık üstün performans, iş ahlakı ve alt yapısının sağlamlığı ile açıklanabilir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen Reis; hem sahip olduğu belgelerin, ödüllerin, hem de hizmet verdiği tüm perakende satış mağazaları ve tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Reis Gıda Bakliyat A. Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Reis Gıda Bakliyat A. Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Reis Gıda Bakliyat A. Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Reis Gıda Bakliyat A. Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...