Adres: Namık Kemal Mahallesi, Deniz Gezmiş Caddesi, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Recep Tayyip Erdoğan Parkı, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Recep Tayyip Erdoğan Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Recep Tayyip Erdoğan Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Recep Tayyip Erdoğan Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Recep Tayyip Erdoğan Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Recep Tayyip Erdoğan Parkı

0 görüş var

Recep Tayyip Erdoğan Parkı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Recep Tayyip Erdoğan Parkı
, Esenyurt, İstanbul.
Recep Tayyip Erdoğan Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Recep Tayyip Erdoğan Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...