Tel: (0332) 233 1810

Adres: Hacı Kaymak Mah. Şair Seyfi Sk. No: 45 Selçuklu, Konya, Türkiye


Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Özlem Mah. mahallesinde (Şair Seyfi Sokak) yer alıyor. Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu

0 görüş var

Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu
Özlem Mah.Şair Seyfi Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 233 1810 Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Rebıı Karatekın İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...