Tel: (0322) 226 1278

Adres: Yeşilyurt Mah. 70143 Sok. Seyhan, Adana, Türkiye


Ramazanoğlu İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde yer alıyor. Ramazanoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ramazanoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ramazanoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ramazanoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ramazanoğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok iyi 1 okul

    Misafir, 20.10.2010 10:44:00

Ramazanoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Ramazanoğlu İlköğretim Okulu
Yeşilyurt Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 226 1278 Ramazanoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ramazanoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...