Tel: (0224) 235 1534

Adres: Dikkaldırım Mah. Hat Cd. Hafta Sk. No: 3, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Hüdavendigar Mah. mahallesinde yer alıyor. Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • okulumu ve öğretmenimi çok seviyorum

    Misafir, 03.04.2011 20:21:00

  • ben okulumu çok seviyorum.ama ayrılmak zorundaydım.okulumdan ayrılmak istemiyordum.okulum bütün okullara meydan okur.bunu biliyorum.

    Misafir, 20.12.2010 20:13:00

  • KIZIM SEVAL EROğžLU ANASINIFI MEHTAP ATİK HAÖğžRETMENİN ÖğžRENCİSİDİR.BİRÇOK KERE KREşž TECRÜBELERİM OLMUşžTUR KIZIM İSTEYEREK GİTTİğžİ OKULLARDA MUTLU OLMAMIşž ZORAKİ GİDER OLMUşžTUR.MEHTAP HANIM SEVGİSİYLE VE TECRÜBESİYLE KIZIMA OKULU SEVDİRMİşž TİR PAYLAşžMAYI YARDIMLAşžMAYI SEVMEYİ SAYGIYI VE DAHA BİRÇOK şžEYİ SUNMUMUşž VE ÖğžRETMİşžTİR.MİNNETTARIZ SİZE MEHTAP HOCAM .İYİKİ VARSINIZ SONSUZ TEşžEKKÜRLER.

    Misafir, 11.03.2010 16:05:00

Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu
Hüdavendigar Mah., Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 235 1534 Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Rahmiye Malcıoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...