Tel: (0212) 245 4202

Adres: Ağadudu Cad. Kocaağa Sok. No: 4 Bale Apt. Kat: 1 Daire: 1 Kuloğlu Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Punto Ayakkabı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kuloğlu Mah. mahallesinde (Koca Ağa Sokak) yer alıyor. Punto Ayakkabı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Punto Ayakkabı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Punto Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Punto Ayakkabı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Punto Ayakkabı

1 görüş var

  • punto marka terlik aldım 1 gün giydim ikinci gün terliğin taşı koptu ve kopuncada terlik hiç hoş gözükmyrki ben o terliği zaten taşı olduğu için aldım gözüme güzel kılan taşlar o yüzden hiç memnun kalmadım ve açıkcası aldğma pişman oldum

    Misafir, 05.08.2010 16:47:00

Punto Ayakkabı adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Punto Ayakkabı
Kuloğlu Mah.Koca Ağa Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 245 4202 Punto Ayakkabı

Aşağıdaki formu kullanarak Punto Ayakkabı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...