Puan Tour logo

Tel: (0216) 349 9011

Adres: Rıhtım Cd. No: 50 D: 1 Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Puan Tour, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi) yer alıyor. Puan Tour yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Puan Tour nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Puan Tour
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Puan Tour nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Puan Tour konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Puan Tour

Aşağıdaki formu kullanarak Puan Tour ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...