Tel: (0312) 315 3113

Adres: Ragıp Tüzün Mh. Ragıp Tüzün Cad. Taşkın Sokak, No: 146, Yenımahalle, Ankara, Türkiye


    kategoriler:
  • ptt

PTT Yenimahalle, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ragıp Tüzün Mah. mahallesinde (Taşkın Sokak) yer alıyor. PTT Yenimahalle yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Yenimahalle nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Yenimahalle cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Yenimahalle nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Yenimahalle konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Yenimahalle

1 görüş var

  • 10 defa tlf açtım tlf bak yok YAZIKLAR OLSUN

    Misafir, 12.12.2013 15:26:00

PTT Yenimahalle adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
PTT Yenimahalle
Ragıp Tüzün Mah.Taşkın Sokak, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 315 3113 PTT Yenimahalle

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Yenimahalle ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...