Tel: (0312) 509 5000

Adres: Ulus Türk Telekom Müd, Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101, , Ankara, Türkiye


PTT Ulus Başmüdürlüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Anafartalar Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Ulus Başmüdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Ulus Başmüdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    PTT Ulus Başmüdürlüğü
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.
  • Suan etimesgut ptt subenizdeyim calisanlar yemek molasina daha vakitleri gelmeden gitmis oldugundan ve sadece 2 kisi calistigi icin bir cok vatandas magdur 15 dakikasir subedeyim ve mola saati daha yeni geldi saat 12:00

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Ulus Başmüdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Ulus Başmüdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Ulus Başmüdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Ulus Başmüdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...