Tel: (0216) 395 1940

Adres: Tuzla PTT Merkez, Postane Mah. Erman Aydıner Sok. No: 8, Tuzla, İstanbul, Türkiye


PTT Tuzla, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Postane Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Tuzla yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Tuzla nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Tuzla cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Tuzla nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Tuzla konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Tuzla

0 görüş var

PTT Tuzla adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
PTT Tuzla
Postane Mah., Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 395 1940 PTT Tuzla

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Tuzla ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...