Tel: (0212) 247 1686

Adres: Ptt Teşvikiye, Teşvikiye Mh. Teşvikiye Caddesi, No: 20, Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye


PTT Teşvikiye - Nişantaşı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Teşvikiye - Nişantaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Teşvikiye - Nişantaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Teşvikiye cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Teşvikiye - Nişantaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Teşvikiye - Nişantaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Teşvikiye - Nişantaşı

2 görüş var

  • Çalışma saatlerinde şubenizi birkaç defa aradım telefonlara kesinlikle bakılmıyor.

    Misafir, 11.04.2014 11:56:00

  • subenize, saatlerdir telefon ile ulasmaya calisiyorum. hep mesgul. bu nasil bir hizmet anlayisi!!

    Misafir, 12.12.2013 15:47:00

PTT Teşvikiye - Nişantaşı adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
PTT Teşvikiye - Nişantaşı
Harbiye Mah., Şişli, İstanbul.
+90(0212) 247 1686 PTT Teşvikiye - Nişantaşı

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Teşvikiye - Nişantaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...