Tel: (0216) 398 0182

Adres: PTT-Fatih Şubesi, Hasanpasa Mah. Fatıh Cad. No: 23, Sultanbeylı, , İstanbul, Türkiye


PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Sultanbeyli Posta Dağıtım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...