Tel: (0212) 234 4023

Adres: Merkez Mah. Büyükdere Cad. No: 8, Şişli, İstanbul, Türkiye


PTT Şişli, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Şişli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Şişli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08. 30 ve 17. 00 saatleri arasında açıktır. PTT Şişli cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Şişli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Şişli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Şişli

0 görüş var

PTT Şişli adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
PTT Şişli
19 Mayıs Mah., Şişli, İstanbul.
+90(0212) 234 4023 PTT Şişli

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Şişli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...