Tel: (0212) 261 9628

Adres: Mecıdıye Mah. Iskele Sok. No: 11, Besıktas, İstanbul, Türkiye


PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Yıldız Mah. mahallesinde (Vapur İskelesi Sokak) yer alıyor. PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-16.30 saatleri arasında açıktır. PTT Ortaköy(beşiktaş) Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi

0 görüş var

PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi
Yıldız Mah.Vapur İskelesi Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 261 9628 PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Ortaköy (Beşiktaş) Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...